ZWROTY I REKLAMACJE

ZWROTY

Jeśli chcesz dokonać zwrotu, wypełnij formularz, który możesz pobrać TUTAJ

Po wydrukowaniu i wypełnieniu formularza, dołącz produkt, który chcesz zwrócić i wyślij całość na adres: SensoMar, ul. 3 maja 40e/2, 83-035 Kłodawa. Paczkę zwrotną możesz nadać kurierem lub Pocztą Polską. Nie odbieramy zwrotów wysyłanych do paczkomatu ani paczek za pobraniem. Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania formularza, możesz wypisać go ręcznie. Ważne, aby zawierał wszystkie dane, które są we wzorze. 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jako konsument masz prawo do zgłoszenia zwrotu zakupionego produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia.Produkt musi być w stanie nienaruszonym i najlepiej w oryginalnym opakowaniu . Po otrzymaniu i zweryfikowaniu zwracanego produktu zwrócimy Ci koszty zakupu na Twoje konto bankowe zgodnie z obowiązującymi przepisami

REKLAMACJE

Chcesz zareklamować produkt? Wypełnij formularz reklamacyjny, który jest do pobrania TUTAJ

Do wydrukowanego, wypełnionego formularza dołącz dowód zakupu (paragon) oraz reklamowany produkt i wyślij całość na adres: SensoMar, ul. 3 maja 40e/2, 83-035 Kłodawa. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie reklamacji – napisz do nas na sklep@sensomarhomedecor.com.

Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego (paczki pocztowej ekonomicznej) zwracamy po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.